NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1) W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
a) w poniedziałek święto NMP, Matki Kościoła – Msze św. o g. 7.00, 11.00 i o 18.00;
b) w środę, wspomnienie św. męczenników: Karola Lwangi i Towarzyszy.
c) w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
d) w piątek, wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika;
e) w przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Trójcy.

2) Intencje Mszy św.

3) Dzisiaj poświęcenie pól: o g. 18.00 w Komparzowie a następnie o godz. 18.30 w Dąbrowie, jutro o 16.00 w Międzylesiu przy figurce, następnie o 16.30 przy krzyżu stojącym w pobliżu drogi na Mchowie oraz w Mchowiu o godz. 17.00. Również jutro o g. 16.00 w Gościencinie, w Silpi Dużej oraz Silpi Małej.

4) W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30 a o godz. 18.00 Msza św. ku czci NSPJ. W sobotę, pierwsza miesiąca zapraszam czcicieli Maryi na modlitwę o godz. 18.00. W przyszła niedziele, pierwsza miesiąca spotkanie kol różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.

5) Ofiarę na wymianę instalacji elektrycznej w tym tygodniu złożyli…

6) Dziękujemy za sprzątanie kościoła, otoczenia i ofiarę na kwiaty mieszkańcom Dankowa Dużego. Na następną sobotę zapraszam kolejnych mieszkańców tej miejscowości.

7) Do nabycia są: Niedziela, Gość Niedzielny.

8) Zapowiedzi.

Kurzelów dn. 31.05.2020 r.
            Ks. Jacek Bonio

slub1