XXVI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy

- w poniedziałek Święto Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach

- we wtorek, wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera

- w środę, wspomnienie św. Wacława, męczennika

- w czwartek, Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała

- w piątek, wspomnienie św. Hieronima, biskupa i doktora Kościoła

- w sobotę, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i Doktora Kościoła

1. Intencje Mszy świętych.

1. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszam codziennie na wspólne odmawianie różańca o godz. 17.00. Dzieci będą zbierały naklejki.

1. W najbliższą sobotę wyjazd na pielgrzymkę Kół Różańcowych do Piotrkowic Wyjazd z Kurzelowa o godz. 7.45. Zapisy w zakrystii do środy. Serdecznie zapraszam.

5.Dziękuję za przygotowanie świątyni oraz ofiarę na kwiaty mieszkańcom ul. Kolonie W tym tygodniu zapraszam mieszkańców ul. Armii Krajowej

6.Zapowiedzi I : Michał Pryt zam. parafia Marcinkowice oraz Martyna Palczyńska zam. parafia Marcinkowice

7.Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia są: Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny.

Kurzelów dn. 25.09.2022 r.

slub1

chrzest1