IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Intencje Mszy św.

1. Kalendarz liturgiczny przypomina nam, że:

1. we wtorek, obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Przed Wiekami był On patronem drewnianego kościoła stojącego po północnej stronie współczesnej świątyni. Po Mszy św. porannej będziemy mogli oddać cześć relikwiom Świętego. Serdecznie zapraszam,

2. w czwartek, obchodzimy Święto Św. Marka Ewangelisty.

1. Dziękujemy mieszkańcom Dankowa Dużego za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty.
    W najbliższą sobotę o pomoc w przygotowaniu kościoła prosimy kolejnych mieszkańców Dankowa.

1. Zachęcam do nabycia lektury katolickiej. Do nabycia są: Niedziela oraz Gość Niedzielny.

1. Ks. Wikariusz, zaprasza chłopców, chętnych do posługiwania w Liturgicznej Służbie Ołtarza jako ministranci na zbiórkę 25 kwietnia na godz. 16.30.

Kurzelów dn. 21.04.2024 r.